joomla visitors
آرشیو تصاویر
پدیده ی صدای الکترونیکی

EVP


"به نظر این موضوع امکان پذیر است که بتوان دستگاهی ساخت، آنقدر ظریف و حساس که اگر اشخاصی در دنیای دیگر وجود داشته باشند یا بخواهند با ما در این دنیا در ارتباط باشند، به کمک این دستگاه به آنها این فرصت را بدهیم تا خود را بهتر بیان کنند تا اینکه بخواهیم شاهد واژگونی میزها، حرکات سریع در صفحه ی حروف الفبا ، استفاده از مدیوم ها و استفاده از روش های خام و قدیمی جهت ارتباط با این اشخاص باشیم."

 

شاید روزی که توماس ادیسون این مطلب را بیان داشت به سختی تصور می کرد روزی انسان قادر باشد با هرگونه ابزار الکترونیکی ضبط صوت بتواند صدای ارواح را ثبت نماید.

 

Error
  • You are not authorised to view this resource.

{rsform 10}

نظرات

  

فرستنده:
Admin

متن پیام:
با سلام. دوست عزیز لطفا توجه کنید که منظور از EVP نام دستگاه خاص نمی باشد. EVP نام یک پدیده است. پدیده ی صدای الکترونیکی، یعنی ضبط و ثبت اصواتی که ظن آن می رود مربوط به ارواح باشد. تقریبا می توان گفت با هر دستگاه الکترونیکی که بتوان صدا را ثبت نمود می توان در این زمینه استفاده کرد و به همین دلیل هم بسیاری از اصوات ثبت شده ناخواسته و طی ضبط و رکورد اصوات دیگر شکار شده. البته نوع دستگاه مورد استفاده هم مهم می باشد. اما اینکه به صورت علمی چه فرآیندی رخ می دهد که چنین اصواتی ثبت و ضبط می گردند هنوز دانشمندان و محققان را درگیر خود کرده که حاصل آن نظریه های مختلف می باشد. این نکته هم باید ذکر گردد که این اصوات هوشمند هستند و نه اصوات منشر شده در فضا از قبل، زیرا که بعنوان مثال اصوات به صورت هوشمندانه به سوال شما جواب می دهند و یا از موضوعی صحبت می کنند که شما در لحظه به آن آگاهی دارید. یکی از مهمترین و قوی ترین نظریه ها در این مورد بدین شرح است که: ارواح و یا هر موجود فرا زمینی تاثیر مستقیم بر دستگاه ضبط صدا می گذارد. در واقع این موجودات با تاثیر مستقیم در مخزن تقویت کننده صدا در چنین دستگاه هایی صدای خود و پیغام خود را ثبت می نمایند و به همین دلیل هم هست که موقع این کار گوش انسان از شنیدن آن عاجز است. سپاس

 
  

فرستنده:
mahdi

متن پیام:
سلام من یه سوال برام پیش امد ایا صدای ارواح رو این دستگاه به شکل حروف در میاره یا تبدیل میکنه یا نه به شکل حرف و تکلم خود انسان زنده هستن

 

درباره ما

این وب سایت بعنوان اولین وب سایت غیر رسمی پدیده ی صدای الکترونیکی در ایران و در حدود ۵ سال پیش فعالیت خود را آغاز نموده و وابسته به هیچ گروه سیاسی و دینی نمی باشد. هدف از راه اندازی این وب سایت معرفی پدیده ی صدای الکترونیکی به صورت علمی می باشد و در کنار این موضوع سعی شده موارد دیگر از مجموع مباحث متافیزیک خدمت خوانندگان ارائه گردد. امید که بتوانیم با تبادل اطلاعات علمی در این محیط درک و شناخت بیشتری از چنین پدیده هایی داشته باشیم.

ارتباط با ما

{rsform 3}

تنظیمات ظاهری وب سایت پدیده ی صدای الکترونیکی

انتخاب نمونه رنگ

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page